Cobra Hap İçeriği

Cobra 130, erkeklerde gücü teşvik eden bir ereksiyon tabletidir. Cobra Vega extra, erkeğin özel organındaki kan akışını artırmaya yardımcı olan ve böylece erektil disfonksiyonu tedavi etmeye yardımcı olan bir PDE5 inhibitörüdür.

Cobra 130 mg erkekler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Cinsel güçlendiricidir ve etkisini kullanımdan itibaren kısa sürede gösterir. Cobra 130 mg, erkek ereksiyon sorunları veya iktidarsızlık sorunları ile mücadele eden erkekler için önerilen, oral bir anti-iktidarsızlık terapisidir. Erkeklerin, yaklaşık 6 ila 12 saat gibi uzun bir süre verimli kalabilen ereksiyonlara neden olarak başarısız olan ereksiyonlarından kurtulmalarını sağlar. Sadece ağız altına yerleştirilmesi gereken dil altı tipinde ağızdan alınan bir üründür.

Cobra hap içeriği: Sildenafil, bu tabletteki bazı kan damarlarının genişlemesini sağlayan, kanın aşk çubuğuna akışını destekleyen ve erkeklerin ereksiyona ulaşmasını kolaylaştıran aktif bileşenlerden biridir.

Bu nedenle, cobra ilacı, bu tür erkeklere, sertleşme sorunlarının pençesinden etkili bir şekilde kurtulmaları için tavsiye edilir. Ereksiyon sorunu, erkek penisine kan dolaşımını yavaşlatan fiziksel ve psikolojik nedenlerden dolayı ortaya çıkar. Bu, erkeklerin cinsel ilişki sırasında zorluk çekmelerini sağlar. Bu nedenle, 130 mg kobrada kullanılan bu temel formülasyon, peniste daha iyi dolaşım sağlar ve erkeklerin cinsel aktiviteden zevk almasını sağlar. Standart Cobra dozu 130 mg’dır. 

error: Content is protected !!